سرخط خبرها
خانه > طرح‌های مؤسسه

طرح‌های مؤسسه

Print Friendly

مؤسسه بوستان قرآن و عترت طاها در خلال برنامه‌های خود، طرح های آموزشی را برگزار می کند. در زیر شرح این طرح ها را مشاهده می فرمایید:

طرح اعتکاف علمی-معنویطرح‌های مؤسسه ، طرح اعتکاف علمی-معنوی

به منظور ارتقاء سطح آموزش قرآن‌آموزان و با هدف ایجاد تنوع در آموزش، طرح اعتکاف علمی-معنوی در سه محور، تحصیل، تهذیب، ورزش، به صورت دوره‌ای در محل بوستان قرآن و عترت طاها برگزار می‌شود.

برنامه های آموزشی: تمرین تخصصی مباحث مطرح‌شده در کلاس، آموزش احکام در قالب جُنگ احکام، استماع نوار در محل مدرسه هوشمند طاها.

برنامه‌های جانبی: زنگ ورزش: برگزاری مسابقات ورزشی فوتسال، فوتبال دستی، تنیس، بسکتبال و…؛ برگزاری مسابقات اذان، جُنگ قرآن، برگزاری مراسم معنوی مانند نماز جماعت، مراسم زیارت عاشورا، محفل انس با قرآن کریم، و…

1

طرح خانه‌ای پیش خدا

 

1

طرح زکات علمیطرح زکات علمی | مؤسسه بوستان قرآن و عترت طاها

برگزاری کلاس‌های تقویتی دروس مدارس

با نزدیک شدن ایام امتحانات پایان سال تحصیلی مدارس، ضرورت برگزاری کلاس‌هایی برای تقویت دروس مدرسۀ قرآن‌آموزان، احساس می‌شود. «زکات علمی» عنوان طرحی است که مؤسسه بوستان قرآن و عترت طاها با همکاری بسیج دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد، برای پاسخگویی به این ضرورت، اقدام به برگزاری آن می‌کند.

1

طرح طلوع

دوره‌های تربیت مربی

 

1

طرح گلبرگ احکام

 

1

طرح نسل نور

 

1

طرح نشاط آسمانی

اردوهای تربیتی ویژه‌ی نوجوانان

 

1

طرح همسفر تا بهشت

زیارت گروهی حرم مطهر

طرح زیارت گروهی حضرت امام رضا علیه السلام، در هر فصل یک بار برگزار می شود و قرآن آموزان مؤسسه به همراه والدین و مسؤولان مؤسسه به زیارت امام هشتم علیه آلاف التهیه و الثناء مشرّف می شوند

1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code